make money with your web site

make money with your web site

Katalog Firm, Katalog Stron Internetowych, SEO
Na skróty :

Katalog Firm, Katalog Stron Internetowych, SEO

dodaj do ulubionych 


Oferta specjalna ! Dziś jest: 19-11-2017, 07:43:14
Dodaj firmę/stronę - bezpłatnie !
  MENU


szybka pożyczka

Wpisów: 8631
Kategorii: 705
Oczekujące: 189
Nie potwierdzone
subskrybcje: 66


» Ubezpieczenia Życie
» Ubezpieczenia grupowe
» Nauka zawodu
» Znane aktorki
» Super Laseczki


Inwestuj we własny dług
Więcej...
Katalogi SEO

ProPartner

Bezpłatny Katalog Stron, SEONakarm głodne dziecko - wejdz na stronę www.Pajacyk.pldarmowe liczniki

BOP
Index > Bezpłatny Katalog Firm, Katalog Stron SEO!

Regulamin dodawania stron WWW do serwisu www.firmy24.com.pl

§ 1 - Postanowienia ogólne

 1. Serwis firmy24.com.pl, zwany dalej KATALOGIEM, jest udostępniany przez firmę Agencja AUR-A, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwarecka 15.
 2. KATALOGIEM będzie w poniższym dokumencie nazywany publicznie dostępny za pośrednictwem Internetu KATALOG  firm i stron WWW.
 3. FORMULARZEM nazywany będzie internetowy formularz, za pomocą którego dodaje się firmę lub strony WWW  do KATALOGU.
 4. Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią regulaminu dot. warunków korzystania i dodawania swojego przedsiębiorstwa do KATALOGU, oraz że w pełni akceptuje jego postanowienia.
 5. Dodanie firmy lub stron WWW do KATALOGU odbywa się przez zgłoszenie przez zainteresowane firmy lub osoby, a następnie po umieszczeniu kodu jaki zostanie wygenerowany i umieszczony na dodanej stronie i akceptacji przez administratora, dane zgłaszającego są widoczne w KATALOGU.

§ 2 - Dodawanie wpisu (przedsiębiorstwa).

 1. Użytkownik dodając swoją firmę do KATALOGU oświadcza tym samym, że podane w FORMULARZU informacje są prawdziwe i zezwala na przechowywanie ich w bazie danych KATALOGU oraz upublicznienie tych danych w KATALOGU (zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 z 1997). Publikowane nie będą jedynie dane dotyczące osoby odpowiedzialnej za dodawanie przedsiębiorstwa.
 2. W przypadku podania nieprawdziwych danych o przedsiębiorstwie lub słów kluczowych niezgodnych z rzeczywistością, twórcy KATALOGU zastrzegają sobie prawo do żądania poprawy tych danych pod groźbą przedterminowego usunięcia firmy z KATALOGU.
 3. Użytkownik ma prawo do wglądu i wnoszenia poprawek do danych dot. swojego przedsiębiorstwa, a także do żądania usunięcia tych danych z bazy KATALOGU. W tym celu osoba podana w FORMULARZU jako osoba odpowiedzialna za figurowanie firmy w KATALOGU powinna zwrócić się za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail) do administratora KATALOGU (admin@firmy24.com.pl), korzystając z adresu e-mail podanego uprzednio w FORMULARZU.
 4. Użytkownik zobowiązuje się do nieużywana w FORMULARZU słów wulgarnych i obraźliwych oraz zwrotów naruszających ogólnie przyjęte zasady moralne, a także obrażania osób trzecich.
 5. Użytkownik zgadza się na przesyłanie informacji technicznych (dot. np. komunikatów technicznych lub ważnych zmian w działaniu KATALOGU) oraz informacji reklamowych wysyłanych przez twórców KATALOGU na adres poczty elektronicznej podany w FORMULARZU jako adres kontaktowy z osobą odpowiedzialną za figurowanie firmy w KATALOGU.
 6. Osoba lub osoby podane w FORMULARZU jako odpowiedzialne za figurowanie firmy w KATALOGU są jedynymi osobami uprawnionymi do podejmowania działań w imieniu danego przedsiębiorstwa i traktowane są jako jedyni oficjalni reprezentanci przedsiębiorstwa w kontaktach z administracją KATALOGU.
 7. Podczas korzystania z KATALOGU i dodawania firmy do KATALOGU, użytkownik musi mieć włączoną w przeglądarce funkcję obsługi plików tymczasowych cookies oraz obsługę skryptów JavaScript, inaczej usługa nie będzie działać poprawnie.

§ 3 - Prawa i obowiązki

 1. Twórcy KATALOGU dokładają wszelkich starań, by dane dotyczące firm były bezpieczne oraz by KATALOG był dostępny i w pełni funkcjonalny przez cały czas, jednak nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z powodu:
  1. działania hackerów i złodziei
  2. niepoprawnego zarządzania kontem, w tym udostępnienia hasła innym osobom przez zleceniobiorców
  3. sytuacji nieprzewidywalnych, np. kataklizmów, burzy.
 2. Twórcy Serwisu zastrzegają sobie prawo do:
  1. okresowego wyłączania KATALOGU lub poszczególnych jego części bez uprzedzenia.
  2. usuwania lub blokowania kont użytkowników w przypadku naruszenia postanowień tego regulaminu.
  3. weryfikacji wiarygodności adresów e-mail i stron www.
  4. dokonywania zmian we wpisach dokonanych przez użytkowników
  5. wysyłania reklam i innych wiadomości drogą e-mail do użytkowników.
  6. zmiany niniejszego regulaminu bez powiadomienia o tym użytkowników.
 3. Twórcy KATALOGU zobowiązują się do nie przekazywania w żaden sposób informacji o użytkownikach innym firmom, instytucjom i osobom z wyłączeniem policji, prokuratury, sądu i innych uprawnionych organów, którym dane o użytkownikach udostępniane są w przypadku złamania prawa przez użytkownika lub wydania przez ten organ odpowiedniego nakazu udostępnienia danych zgromadzonych w Serwisie.
 4. W przypadku podjęcia przez użytkownika działań nie zakazanych w tym regulaminie, a uznanych przez twórców KATALOGU za niewłaściwe lub niepożądane, twórcy KATALOGU zastrzegają sobie prawo do żądania zaprzestania tych działań. Nie zastosowanie się do takiego żądania traktowane będzie jak złamanie regulaminu i sankcjonowane w odpowiedni sposób.

Obowiązuje od dnia 01.03.2006 r.


Zapłacę Ci za tą reklamę


Buy and Sell text links

Click for Wroclaw, Poland Forecast


szybka pożyczka

Katalogi SEO

ProPartner

Bezpłatny Katalog Stron, SEONakarm głodne dziecko - wejdz na stronę www.Pajacyk.pl

BOP


Spis katalogów stron - Top Lista katalogów SEO - Ranking katalogów  Top lista - Katalogi stron, ranking katalogów, top 100 
Kominki 24 | Nauka Jazdy | Zabawki | Kominki | Kredyt | Praca | IKE | Wrocławski Katalog Firm
Kominy | SEX SHOP | Praca - Kariera | IKZE (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Enerytalnego) | Nauka Jazdy Wrocław | Aparaty słuchowe Wrocław | E-KIOSK, prasa, ksi±ka, e-booki | Praca na swoim
X Doł±cz do nas!
Czy twoja strona zarabia?

Poznaj talemnicę
MARKETERÓW!


Jak zwielokrotnić dochody?
Zarabiaj z nami...


Wypróbuj teraz!
Zamknij X